Samsung UE50AU8072 Ultra HD 4K televízió 50"(125cm)
-21%
Az áthúzott ár az árcsökkentés alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára.
Kezdete: 2025.08.23   A készlet erejéig
Ragyogó szín, szuper vékony kivitelben
Milliárd szín a csúcsminőségű vizuális élményért
Fantasztikusan tiszta 4K UHD kép
Mély kontraszt az élénkebb képért
Részletek
Képernyő
TV Képernyő típusa  LED
Képátló (cm) 125 cm
Képátló (inch) 50 inch
Ívelt kijelző Nincs
Képarány 16:9
HD felbontás  Ultra HD (4K TV)
Felbontás  3840 x 2160 pixel
3D megjelenítés
3D Tv  Nem
Tuner
DVB-T  Van
DVB-T2  Van
DVB-C  Van
DVB-C2  Nincs
DVB-S  Van
DVB-S2  Van
Elektronikus műsorújság (EPG) Van
Teletext Van
Hang
Hangteljesítmény 2x10W
Dolby Digital  Van
DTS  Nincs
SRS  Nincs
Funkciók
DLNA támogatás  Van
PVR támogatás  Nincs
Böngésző Van
Vezeték nélküli szabványok
Wi-Fi Direct
Csatlakozók
HDMI
USB csatlakozó
Ethernet
Wi-Fi
Optikai hang kimenet
Koaxiális hang kimenet
CI+ interfész
Méretek és fogyasztás
Szélesség (talppal) 111.8 cm
Magasság (talppal) 68.4 cm
Mélység (talppal) 22.6 cm
Tömeg (talppal) 12.2 kg
Energiafogyasztás bekapcsolva 92 W