Philips The One 65PUS8919/12 4K Ultra HD 144 Hz LED 3 oldalas Ambilight televízió 65" (164cm)
4K Ambilight TV
A The One tovább fokozza az élvezeteket!
Készüljön fel minden idők legjobb kikapcsolódására!
Részletek
Képernyő
TV típusa LED
Képátló (cm) 164 cm
Képátló (inch) 65 inch
Ívelt kijelző Nincs
Képarány 16:9
HD felbontás Ultra HD (4K TV)
Felbontás 3840 x 2160 pixel
Képfrissítési frekvencia 144 Hz
Tuner
DVB-T Van
DVB-T2 Van
DVB-C Van
DVB-C2 Nincs
DVB-S Van
DVB-S2 Van
Elektronikus műsorújság (EPG) Van
Teletext Van
Hang
Hangteljesítmény 2x10W
Dolby Digital Van
DTS Van
SRS Nincs
Funkciók
Hordozható TV Nem
HDMI-CEC támogatás Van
DLNA támogatás Nincs
PVR támogatás Nincs
Böngésző Van
Operációs rendszer Titan OS
Csatlakozók
HDMI
USB csatlakozó
Wi-Fi
Bluetooth
Optikai hang kimenet
CI+ interfész
USB-ről lejátszható formátumok
Mpeg
Mkv
JPEG
Mp3
Feliratkezelés
Méretek és fogyasztás
Szélesség (talppal) 145.1 cm
Magasság (talppal) 90.5 cm
Mélység (talppal) 31.3 cm
Tömeg (talppal) 21 kg
További tulajdonságok
HDMI bemenetek száma 4 db
Scart bemenetek száma Nincs Scart
USB portok száma 2 db
VESA szabvány 300 x 300 mm
Adatok
Gyártó
Philips
Gyártói Cikkszám
65PUS8918
Cimkék
Philips 65PUS8919/12, Ambilight TV, UHD 4K, 120Hz, 144Hz