Philips The One 55PUS8518/12 Ultra HD 4K Ambilight televízió 55"(139cm)
The One. A 4K LED Ambilight TV, amiben minden megvan.
The One – Dolby Vision és Dolby Atmos technológiával.
The One – lenyűgöző látványvilággal.
The One – magával ragadó Ambilight funkcióval.
The One – lenyűgöző látványvilággal. Philips P5 Picture Engine technológiával.
Részletek
Képernyő
TV típusa LED
Képátló (cm) 139 cm
Képátló (inch) 55 inch
Ívelt kijelző Nincs
Képarány 16:9
HD felbontás Ultra HD (4K TV)
Felbontás 3840 x 2160 pixel
3D megjelenítés
3D TV: Nem
Tuner
DVB-T Van
DVB-T2 Van
DVB-C Van
DVB-C2 Nincs
DVB-S Van
DVB-S2 Van
Elektronikus műsorújság (EPG) Van
Teletext Van
Hang
Hangteljesítmény 2x10W
Dolby Digital Van
DTS Van
SRS Nincs
Funkciók
Hordozható TV Nem
HDMI-CEC támogatás Van
DLNA támogatás Nincs
PVR támogatás Nincs
Böngésző Van
Operációs rendszer GoogleTV
Csatlakozók
HDMI
USB csatlakozó
Ethernet
Wi-Fi
Bluetooth
Optikai hang kimenet
Fejhallgató csatlakozó
CI+ interfész
Méretek és fogyasztás
Szélesség (talppal) 123.1 cm
Magasság (talppal) 77.8 cm
Mélység (talppal) 25.6 cm
Tömeg (talppal) 16 kg
További tulajdonságok
HDMI bemenetek száma 4 db
Scart bemenetek száma Nincs Scart
USB portok száma 2 db
VESA szabvány 200 x 300 mm
Nagyszerű kép. Változatos hangzás. Környezetbarát csomagolás.
Páratlanul éles kép. Lebilincselő vizuális élmény.
Karcsú kialakítású TV. Környezetbarát csomagolás.
Vonzó kialakítás. Az állvány magassága a soundbarhoz igazítható.
Nagyszerű TV-s hangzás. Ráadásul könnyedén hozzáadhat soundbarokat vagy hangszórókat
Philips vezeték nélküli otthoni rendszer DTS Play-Fi-vel
Készen áll kedvenc tartalmaira.
Hangvezérlés. Google Segéd. Működik az Alexával is
Imádja a játékokat. 60 Hz-es, rendkívül alacsony bemeneti késleltetés. VRR, FreeSync
60 Hz-es natív frissítési frekvencia. 120 Hz-es rendkívül tiszta mozgás.
Kedvenc szórakozása a Google segítségével.
Imádja a játékokat.
60 Hz-es, rendkívül alacsony bemeneti késleltetés. VRR, FreeSync
Alig várja, hogy játszhasson ?
A 60 Hz-es Ambilight TV HDMI 2.1 támogatása gyors játékmenetet, az Ultra Motion Clarity üzemmód pedig élesebb, egyenletesebb képminőséget nyújt. A konzol bekapcsolásakor automatikusan aktiválódik a rendkívül alacsony bemeneti késleltetés beállítás – bármit is játsszon, az Ambilight játéküzemmódja tovább fokozza az izgalmakat.
Műszaki adatok:
Ambilight szolgáltatások:
Kép/Kijelző
Átlós képernyőméret (hüvelyk): 55 hüvelyk
Átlós képernyőméret (metrikus): 139 cm
Kijelző: 4K Ultra HD LED
Panel felbontása: 3840 x 2160
Natív frissítési frekvencia: 60 Hz
Képfeldolgozó rendszer: P5 Perfect Picture Engine
Felbontás – frissítési gyakoriság: 576 p – 50 Hz, 640x480 – 60 Hz, 720 p – 50 Hz, 60 Hz, 1920x1080 p – 24 Hz, 25 Hz, 30 Hz, , 50 Hz, 60 Hz, 2560x1440 – 60 Hz, 3840x2160 p – 24 Hz, 25 Hz, 30 Hz, , 50 Hz, 60 Hz
Hangolóegység/Vétel/Adás
Digitális TV: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Videolejátszás: PAL, SECAM
TV-műsorfüzet*: 8 napos elektronikus programfüzet
Jelerősség kijelzése
Teletext: 1000 oldalas Hypertext
HEVC támogatás
Android TV
OS: Google TV
Memóriaméret (flash): 16 GB*
Játék felhő: GeForce Now
Smart TV funkciók
Interaktív TV: HbbTV
Távvezérlő: Hangvezérlés
Hangsegéd*: Beépített Google Segéd, Mikrofonos távvezérlő, Az Alexával is kompatibilis
Multimédiás alkalmazások
Zenelejátszási formátumok: AAC, MP3, WAV, WMA (v2-től v9.2-ig), WMA-PRO (v9 és v10), FLAC
Feliratformátumok támogatása: . SMI, . SRT, . SSA, . SUB, . TXT, . ASS
Képlejátszási formátumok: JPEG, BMP, GIF, PNG, 360 fokos fotó, HEIF Feldolgozás
Feldolgozási teljesítmény: Quad Core
Hang
Kimeneti teljesítmény (RMS): 20 W
Hangsugárzó-beállítás: 2 db 10 W-os szélessávú hangsugárzó
Kodek: Dolby Digital MS12 V2.6. 1, DTS:X
Csatlakoztathatóság
HDMI csatlakozók száma: 4
HDMI funkciók: 4K, Audió visszirányú csatorna
USB csatlakozók száma: 2
Vezeték nélküli kapcsolat: Wi-Fi 802.11ac, 2x2, kétsávos, Bluetooth 5.0
HDCP 2.3: Igen, az összes HDMI-n HDMI ARC: Igen, a HDMI2-n
EasyLink 2.0: HDMI-CEC, Philips TV/SB-hez, Külső beállítás a TV felhasználói felületén keresztül
Méretek
Készülék szélessége: 1231,0 mm
Készülék magassága: 720,0 mm
Készülék mélysége: 81,0 mm
Termék tömege: 15,2 kg
Készülék szélessége (állvánnyal együtt): 1231.0 mm
Készülék magassága (állvánnyal együtt): 740.0/ 778.0 mm
Készülék mélysége (állvánnyal együtt): 256.0 mm
Termék tömege (+állvány): 16.0 kg
Doboz szélessége: 1360.0 mm
Doboz magassága: 840.0 mm
Doboz mélysége: 160.0 mm
Tömeg, a csomagolással együtt: 19,5 kg
Állvány szélessége: 737.0/1014.0 mm
Állvány magassága: 29.5/68.0 mm
Állvány mélysége: 256.0 mm
Távolság a 2 állvány között: 737.0/1014/0 mm
Az állvány magassága a TV aljának széléig: 29.5/ 68.0 mm
Fali tartóval kompatibilis: 200 x 300 mm