Philips 65PUS8109/12 4K Ultra HD LED 3 oldalas Ambilight televízió 65" (165cm)
-21%
ÚJ
Az áthúzott ár az árcsökkentés alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára.
Kezdete: 2026.05.12   A készlet erejéig
4K Ambilight TV
Valami újat keres?
   164 cm-es (65"-es) Ambilight TV
   Pixel Precise Ultra HD
   Titan operációs rendszer Smart platform
   Dolby Atmos hangzás
Részletek
Kép/Kijelző
Átlós képernyőméret (hüvelyk): 65
Átlós képernyőméret (metrikus): 164
Kijelző: 4K Ultra HD LED
Panel felbontása: 3840x2160
Képfeldolgozó rendszer: Pixel Precise Ultra HD
Kijelző bemeneti felbontása
Felbontás – frissítési gyakoriság: 576 p – 50 Hz
640x480 – 60 Hz
720 p – 50 Hz, 60 Hz
1920 x 1080p – 24/25/30/50/60 Hz
2560x1440 – 60 Hz
3840x2160p – 24/25/30/50/60 Hz
Digitális TV
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
TV-műsorfüzet*
8 napos elektronikus programfüzet
Jelerősség kijelzése
Igen
Teletext
1000 oldalas Hypertext
HEVC támogatás
Igen
SmartTV alkalmazások*
Netflix
YouTube
Amazon Prime Video
TITAN csatorna
NFT alkalmazás*
OS
TITAN operációs rendszer
Memóriaméret (Flash)*
4 GB-os
Smart funkciók
Felhasználói interakció
Képernyőtükrözés
Interaktív TV
HbbTV
Hangsegéd*
Beépített Amazon Alexa
Okosotthon élmény
Az Amazon Alexával használható
A Google Segéddel kompatibilis
MATTER
Control4
Multimédiás alkalmazások
Videolejátszási formátumok
AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1
Zenelejátszási formátumok
MP3, WAV, AAC, FLAC
Feliratformátumok támogatása
SRT, SMI, SSA, SUB, ASS, TXT
Képlejátszási formátumok
JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
Hang
Kimeneti teljesítmény (RMS): 20 W
Hangsugárzó-beállítás: 2 db 10 W-os szélessávú hangsugárzó
Kodek
Dolby Digital
Dolby Atmos
DTS:X
Hangzásjavítás
Dolby mélyhangkiemelés
Tiszta párbeszédek
Mesterséges intelligenciával vezérelt hang
Mesterséges intelligenciával támogatott EQ
Dolby hangerő-kiegyenlítő
Éjszakai mód
Csatlakoztathatóság
HDMI csatlakozók száma: 3
HDMI funkciók: 4K
Audió visszirányú csatorna
EasyLink (HDMI-CEC)
Távvezérelt áthurkolás
Rendszer-hangvezérlés
Rendszerkészenlét
Lejátszás egy gombnyomásra
USB csatlakozók száma: 2
Vezeték nélküli kapcsolat
Wi-Fi 802.11ac, 2x2, kétsávos
Bluetooth 5.2
HDCP 2.3
Igen, az összes HDMI-n
HDMI ARC
Igen, a HDMI1-en
HDMI 2.1 funkciók
eARC a HDMI1-es csatlakozón
eARC/ VRR/ ALLM támogatás
EasyLink 2.0
HDMI-CEC, Philips TV/SB-hez
Külső beállítás a TV felhasználói felületén keresztül
Támogatott HDMI funkciók
Játék
ALLM
HDMI VRR
HDR
HLG
HDR10
A HDR10+ rendszerrel kompatibilis
Tápellátás
Hálózati tápellátás: 220–240 V AC, 50/60 Hz
Fogyasztás készenléti üzemmódban: kevesebb mint 0,3 W
Energiamegtakarítási funkciók
Automatikusan kikapcsoló időzítő
Kép némítása (rádióhoz)
Eco mód
Fényérzékelő
Tartozékok
Mellékelt tartozékok
Távvezérlő
Asztali állvány
Hálózati tápkábel
Kialakítás
TV-színek
Szálcsiszolt króm keret
Állványkialakítás
Szálcsiszolt króm ívelt állvány
Méretek
Távolság a 2 állvány között: 806
Fali tartóval kompatibilis: 300 x 300 mm
TV, állvány nélkül (Szé x Ma x Mé): 1451 x 846 x 85 mm
TV, állvánnyal együtt (Szé x Ma x Mé): 1451 x 905 x 300 mm
Kartoncsomagolás (Szé x Ma x Mé): 1600 x 995 x 170 mm