PHILIPS 65OLED807/12 4K UHD Android Smart OLED Ambilight televízió 65"(164 cm)
-23%
Az áthúzott ár az árcsökkentés alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára.
Kezdete: 2026.04.29   A készlet erejéig
Minden eddiginél magával ragadóbb. 4 oldalas Ambilight.
Bármit is néz, a kép rendkívül valósághű. Mesterséges intelligenciával rendelkező P5 Engine.
Egyszerűen intelligens. Android TV.
Moziszerű látvány és hangzás. Dolby Vision és Dolby Atmos.
Hangvezérlés. A Google Segéddel. Működik az Alexával is.
Részletek
Képernyő
TV típusa OLED
Képátló (cm) 164 cm
Képátló (inch) 65 inch
Ívelt kijelző Nincs
Képarány 16:9
HD felbontás Ultra HD (4K TV)
Felbontás 3840 x 2160 pixel
3D megjelenítés
3D Tv Nem
Tuner
DVB-T Van
DVB-T2 Van
DVB-C Van
DVB-C2 Nincs
DVB-S Van
DVB-S2 Van
Elektronikus műsorújság (EPG) Van
Teletext Van
Hang
Hangteljesítmény 2x35W
Dolby Digital Van
DTS Van
SRS Nincs
Funkciók
HDMI-CEC támogatás Van
DLNA támogatás Nincs
PVR támogatás Van
Operációs rendszer Android
Csatlakozók
HDMI
USB csatlakozó
Ethernet
Wi-Fi
Optikai hang kimenet
Fejhallgató csatlakozó
CI+ interfész
Méretek és fogyasztás
Szélesség (talppal) 144.3 cm
Magasság (talppal) 89.5 cm
Mélység (talppal) 28.7 cm
Tömeg (talppal) 26.8 kg
További tulajdonságok
HDMI bemenetek száma 4 db
Scart bemenetek száma Nincs Scart
USB portok száma 2 db
VESA szabvány 300 x 300 mm
Prémium kivitel. Környezetbarát csomagolás.
Otthonába hozza az IMAX-minőséget. IMAX Enhanced tanúsítvánnyal ellátva.
Philips vezeték nélküli otthoni rendszer DTS Play-Fi-vel
Fantasztikus játékélmény. 120 Hz-es frissítés, rendkívül alacsony késleltetés. G-sync, VRR, Freesync.