LG OLED65G42LW OLED televízió 120 Hz 65"(164cm)
-9%
ÚJ
Az áthúzott ár az árcsökkentés alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára.
Kezdete: 2026.05.13   A készlet erejéig
Évek tapasztalatával tökéletesített mestermű
Az innováció iránti többéves elkötelezettséget nem lehet csak úgy, egyik napról a másikra lemásolni.
Részletek
Képernyő
TV típusa OLED
Képátló (cm) 164 cm
Képátló (inch) 65 inch
Ívelt kijelző
Képarány 16:9
HD felbontás Ultra HD (4K TV)
Felbontás 3840 x 2160 pixel
Képfrissítési frekvencia 120 Hz
További kijelző tulajdonságok
AI Fényerő Szabályozás
AI Felskálázás
Pixel Dimming
Dynamic Tone Mapping
Tuner
DVB-T
DVB-T2
DVB-C
DVB-C2
DVB-S
DVB-S2
Elektronikus műsorújság (EPG)
Teletext
Hang
Hangteljesítmény 2x30W
Dolby Digital
DTS
SRS
Funkciók
Hordozható TV
HDMI-CEC támogatás
DLNA támogatás
PVR támogatás
Böngésző
Operációs rendszer webOS
Csatlakozók HDMI
USB csatlakozó
Ethernet
Wi-Fi
Bluetooth
Optikai hang kimenet
CI+ interfész
Méretek és fogyasztás
Szélesség (talppal) 144.1 cm
Magasság (talppal) 82.6 cm
Mélység (talppal) 24.3 cm
Tömeg (talppal) 28.4 kg
Energiaosztály - SDR (A-G) F
További tulajdonságok
HDMI bemenetek száma 4 db
Scart bemenetek száma Nincs Scart
USB portok száma 3 db
VESA szabvány 300 x 300 mm