LG 55LF652V Full HD 3D webOS 2.0 SMART WiFi LED televízió 55" (140cm)
-36%
Az áthúzott ár az árcsökkentés alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára.
Kezdete: 2025.09.29   A készlet erejéig
Hibátlan bemutató darab. Magic távval!
Részletek
3D LED TV
energiaosztály: A+
képernyőformátum: 16:9
képátló: 139 cm (55" )
felbontás: 1.920 pixel x 1.080 pixel
full HD
3D full HD
LED háttérvilágítás
vevőtípus: DVB-RC(S/C/T), DVB-S2
hang: Dolby Digital, DTS
beépített hangszórók
hangszóró kimeneti teljesítmény: 20 W
HbbTV (SmartTV)
WiFi
teletext
teletext memória: 2.000 oldal
felvétel merevlemezre (PVR)
beépített USB média lejátszó
csatlakozók: AV bemenet, CI Plus, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), hang bemenet (3,5 mm), hang kimenet (3,5 mm), HDMI bemenet, komponens bemenet, optikai digitális kimenet, SCART bemenet, USB 2.0, videó bemenet
HDMI bemenetek száma: 3
DLNA kliens
fogyasztás: üzem 65 W, készenléti 0,30 W
távirányító
fali tartó: opcionális
láb
3D szemüveg
3D szemüveg működési módja: passzív
3D szemüvegek száma: 4
méretek: SZ 1.241 mm x M 725 mm x H 55,50 mm
méret állvánnyal: SZ 1.241 mm x M 765 mm x H 293 mm